پشتیبانی
Telephone number of پشتیبانی 5000-1333-3595-35
Menu

ایده های ناب را به چنگ آورید

هنری دیوید تورو می نویسد:اگر کاخ هایی روی هوا بنا کرده اید، کار بیهوده ای انجام نداده اید جای آنها همانجاست، فقط باید پایه هایشان را بسازید. بگذارید رؤیاهایتان شکل بگیرند و این کار را با خیال پردازی آغاز کنید. هر وقت ایده ای به ذهن تان می رسد، آن را با تعبیرهای گوناگون بنویسید تا اینکه شکل درستش را پیدا کنید. فرض کنید خود را می بینید که وسط یک کافه ی شلوغ در مرکز شهر ایستاده اید. این تصویر را به این هدف که می خواهید صاحب یک رستوران شوید، تبدیل کنید و به این ترتیب با کمک قدرت تخیل، ایده های ناب را مثل پروانه های زیبایی که به تور افتاده اند، شکارکنید.

افرادی که اندیشه ی خلاق دارند از هیچ ویژگی عجیب و غریبی برخوردار نیستند، فقط می دانند چگونه از قو ه ی تخیل خود استفاده کنند. قو ه ی تخیل ریشه ی تمام اندیشه های خلاقانه است، پس کار کردن با آن را یاد بگیرید! اگر در نقطه ای گیر کرده اید و نمی دانید چه کنید، قدرت تخیل را به خدمت بگیرید تا ایده های نابی در اختیارتان قرار دهد، یا با نوشتن آنچه به ذهن تان می رسد «جریان سیال ذهن»

را به کار اندازید. با خود خلوت کنید و ببینید با چشم سوم تان چه چیزهایی می بینید. همچنین آواز خواندن، نقاشی کشیدن و طر احی کردن، راه را برای ورود ایده، نوآوری یا فرآیندی جدید، می گشاید.

هنگامیکه خلاقیت خود را پرورش دهید از پدیدار شدن اندیشه های بدیع، شگفت زده خواهید شد.

تجسم کنید که حساب بانکی تان پر از پول می شود

با کمک قدرت تخیل، به خود اطمینان دهید که ثروت تان رو به افزایش است. جزئیات را به تصویربکشید، تجسم کنید گاوصندوقی دارید که دائماً در حال پُر شدن است. اغلب کارشناسان زبده ی مالی این شیوه را توصیه می کنند.

ناپلئون هیل، نویسنده ی کتاب پرفروش بیندیشید و ثروتمند شوید می گوید: تصور کنید تمام پولی را که می خواهید همین الان دارید و دائماً آن پول را در دستان خود ببینید و حس کنید. به این ترتیب اندیشه هایی به ذهن تان می رسد که شما را به فرصت های سودآور نزدیک می کند و شانس ثروتمند شدن تان هر چه بیشتر افزایش می یابد.

آلبرت اینشتین می گوید: تخیل مهمتر از دانش است. دانش محدود است ولی تخیل تمام هستی را در بر دارد.

اگر کسی در یادگیری یک مهارت یا تخصص، تخیل خود را به کار نگیرد، تنها آگاهی محدودی در آن زمینه به دست می آورد. تخیل را مثل موشکی بدانید که شما را به سطح بالاتری پرتاب می کند. یا مثل کتانی های جادویی که با پوشیدن آنها می توانید در ارتفاعی بالاتر از سطح زمین راه بروید. چه بخواهید دست به اختراع بزرگی بزنید و چه بخواهید یک طرح ساده سرهم کنید، به کارگیری قدرت تخیل را فراموش نکنید.

قدرت تخیل، به قدری نیرومند است که می تواند زندگی تان را دگرگون کند. در خلال خیال پردازی است که به ایده ها، افکار، اهداف و آرزوهایی می رسیم که ستون و محور کلی زندگی مان را تشکیل می دهند. کارل یونگ روانکاو کسی بود که توانست با کمک تخیل، هدف زندگی اش را متبلور سازداو می نویسد: « سال هایی که صور خیال را در درونم دنبال می کردم، مهمترین دوران زندگی ام به شما می رود. حتی کوچک ترین تصمیم هایم را آنجا می گرفتم.. با کمک قو ه ی تخیل، ایده ها، اندیشه ها، اهداف و آرزوهایی را که سنگ بنای زندگی متمو لانه تان را تشکیل می دهند، بپرورانید.

اغلب ما به خودی خود و به راحتی نمی توانیم مثبت اندیش باشیم. پس باید یاد بگیریم که در هر امر و رویدادی، نکته یا نکته هایی مثبت پیدا کنیم. برای این کار باید اندیشه های منفی را با نسخه ی مثبت آن جایگزین کنید. مثلاً به جای اینکه بگویید: «من هرگز ثروتمند نمی شوم «بگویید« من الان در راه رسیدن به ثروت هستم» به مرور، این لحظه های مثبت اندیشی به دقایق و بعد به ساعت ها و روزهااامتداد می یابند. با مثبت نگری نه تنها در جریان رسیدن به ثروت قرار می گیرید بلکه سطح زندگی تان بالا می رود و کیفیتش گسترش می یابد. پژوهشگران کلینیک مایو به تازگی دریافته اند طول عمرانسان های مثبت اندیش، 19 درصد بیشتر از افراد دیگر است.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گروه خیریه فردای سبز

معرفی گروه فردای سبز

گروه فرهنگی خیریه‌ی فردای سبز در سال ۱۳۷۵ توسّط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجّه به عنایات و توجّهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می شود. در همین مسیر اعضای گروه علاوه بر تلاش برای ارتقای سطح فکری و اعتقادی خود، برای آن که بتوانند وضع اجتماعی و شرایط موجود در در جامعه را بهتر بشناسند و در جهت اجرای فرامین الهی و کمک به خلق خدا گام بردارند و هم چنین برای این که اطرافیان و دانشگاهیان را در حدّ توان با این فرهنگ اسلامی آشنا سازند و مسیری را برای آن ها در جهت احسان و نیکی و عادت به اخلاق کریمه هموار نمایند، خود اقدام به شناخت خانواده های محروم و کمک به آن‌ها نمودند.

درباره گروه فرهنگی خیریه فردای سبز        شیوه پرداخت کمک های نقدی


 

♥♥دانلود رایگان♥♥

بسته «رازهای ثروت و موفقیت»

دانلود 3 کتاب الکترونیکی در یک پکیج

پول و موفقیت، فقط با کمی حساب و کتاب و شانس به دست نمی آید

 برای موفقیت در این راه باید نحوه تفکر خود را تغییر دهید

1- جزوه: "21 تمرین اختصاصی برای جذب ثروت"

2- جزوه: "آموزش هدفگذاری در 12 گام توسط برایان تریسی"
3- کتاب: "بزرگترین راز"

با عمل به دستورات و روش هایی که در این 3 کتاب، آموزش داده می شود،

سریع تر و راحت تر از آنچه تصور می کنید،

به اهداف و خواسته های خود خواهید رسید

همین حالا این بسته آموزشی را دانلود و 

حرکت به سمت موفقیت و تحقق رویاهای خود را آغاز کنید

 

     دانلود رایگان بسته

 رازهای ثروت و موفقیت

پیشنهاد هدف سبز

Go to top