پشتیبانی
Telephone number of پشتیبانی 5000-1333-3595-35
Menu

برنامه ای 28 روزه برای کشف و تغییر باورهای محدودکننده ذهنی و دستیابی به موفقیت سریع در بخش های مختلف زندگی 

کتاب 28 روز تا <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>موفقیت</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 

نام اثر: کتاب "28 روز تا موفقیت"

نویسنده: تامی مکن-Tommy Macken

ترجمه و انتشار: وبسایت «هدف سبز»

فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF)  -دانلودی

ملزومات استفاده: نرم‌افزار اجرای فایل های پی ی اف

قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و...

تعداد صفحات: 134 صفحه

حجم: 6 مگابایت

قیمت: 19900 تومان  9800 تومان

نحوه تحویل: دریافت لینک دانلود به محض خرید آنلاین+ارسال به ایمیل 

 به همراه یک هدیه: فایل پی دی اف « راهنمای سحرخیز بودن »

 

 

تکالیف روزانه برای دستیابی به <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>موفقیت</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

اگر به هر دلیلی تاکنون خود را برای لذت بردن از زندگی محدود کرده اید، اکنون زمان آن فرارسیده که گذشته خود را رها کنید.

در 28 روز آینده به کمک برنامه ای که دراین کتاب، برای ما تدارک دیده شده، گرد و غبارهاي رواني را از ذهن خود پاك كرده و آن ها را مانند زباله، بيرون مي اندازيم.


 

با برنامه ریزی کنترل مغزتان را در دست بگیرید

 شما بسیاری از قوانین موفقیت و مهارت های ایجاد عادت های جدید و مثبت و حذف عادت های مخرب را قبلاً یاد گرفته اید. حالا فقط باید تمرین کنید.

اکنون، زمان اقدام است. و باید هر چه زودتر با استفاده از یک برنامه تمرینی مناسب و مفرح، به دانسته های خود عمل کنیم. و تنها راه رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی، تمرین، تمرین و تمرین است.


 

 

 با اختصاص یک ساعت در روز و انجام تمرینات کتاب، در مدت 28 روز، نگرش و باورهای شما دگرگون شده و تبدیل به انسانی متفاوت خواهید شد

 

«براي تغيير يك زندگي: فوراً شروع كنيد. آن را شعله ور سازيد و استثنائي قائل نشويد.» ويليام جيمز


 

   این کتاب، در مورد نوشتن لیست آرزوها و تجسم کردن نیست!

   این کتاب، درست کردن تابلوی تجسم را آموزش نمی دهد.!

   این کتاب، نحوه ساختن وبسایت و ایجاد کسب و کار آنلاین را آموزش نمی دهد!

   این کتاب، شامل 28 تمرین واقعی؛ برای تربیت یک ذهن موفق و ثروتمند است.


  افراد موفق، کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهند


 

 « هر کسی می تواند تنها 28 روز از زندگی خود را برای ایجاد تغییراتی معنادار در تمامی زمینه های زندگی ، کنار گذاشته و یک عمر از این اقدام خود بهره مند شود.»

 «تامی مکین» به عنوان یک مربی برجسته مهارت های زندگی وعده داده که این برنامه 28 روزه، راهنمایی مفید برای تمامی افراد، در هر قشر و هر سطحی از زندگی است.

  یاد بگیرید چگونه با انجام تمرینات ساده ذهنی و جسمی و یک روحیه شاد، به تمامی اهداف خود دست پیدا کنید.

  این کتاب، نه تنها برنامه ریزی برای تغییر را آموزش می دهد، بلکه به خوانندگان خود یاد می دهد چگونه با روحیه ای فعال و شاداب، به ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود بپردازند.

به یاد داشته باشید:
کسی به‌واقع توانمند است که بتواند به‌درستی و به‌سرعت دانسته‌های خود را جامه عمل بپوشاند.

تربیت ذهن ثروتمند

برنامه ریزی کنید و از برنامه خود پیروی کنید.از میزان موفقیت خود شگفت زده خواهید شد؛ بیشتر افراد برنامه ندارند، به همین دلیل غلبه بر اغلب افراد، ساده است. پل بریانت 

بدون آماده سازی، برنامه ریزی و پیشروی، هیچ کس در ماراتن شرکت نمی کند. بیایید صادق باشیم. بدون آماده سازی و برنامه ریزی، هیچ کس به تعطیلات نمی رود. با این حال بیشتر افراد بدون تعیین و نوشتن طرح و برنامه، زندگی خود را ادامه می دهند.

آماده سازی، برنامه ریزی و پیشروی، تفاوت بین افراد عادی و خارق العاده را مشخص می کنند


 

 همان طور که ورزشکاران برجسته، برای قهرمان شدن، نیاز به یک مربی دارند تا نقاط ضعف و قوت آن ها را کشف و آن ها را وادار به تمرین کند؛ شما نیز برای قهرمان شدن در زندگی، نیاز به یک مربی مهارت های زندگی دارید تا مسیر شما برای رسیدن به موفقیت، هموارتر و نتایج ، سریع تر آشکار شوند.


 

برنامه ریزی دقیق و منظم، پیمودن نیمی از راه است. ناپلئون هیل

 


 

 برای خرید کتاب روی تصویر زیر کلیک کنید

خرید محصول

هدیه: فایل «راهنمای علمی و عملی سحرخیز بودن»

6 تکنیک اختصاصی، برای این که صبح ها زودتر از رقیبانتان بیدار شوید و از آن ها پیشی بگیرید!

 


***

امام علی(ع): اگر بردبار نیستی خودرا بردبار جلوه بده،زیرا کمتر کسی است که خود را شبیه گروهی کند و بعد از مدتی یکی از آنان نشود.

اگر شما هم اراده کنید و مدتی مانند انسان های موفق، رفتار و از برنامه روزانه آن ها پیروی کنید؛ به طور حتم یکی از آنان خواهید شد.

***


بخش هایی از کتاب «28 روز تا موفقیت»:

هنگامی که من نمی دانم چه کاری انجام دهم، با استراتژی هنرمند پیش می روم. قلم مو را در رنگ فرو می کنم و آن را بر روی بوم خالی فرود می آورم، کار را با یک ضربه ادامه می دهم، سپس یکی دیگر... و مدتها قبل...قلم را روی کاغذ گذاشتم و یک دایره کشیدم؛ یک چرخ، یک ابزار هدایت و یک ابزار رهبری عالی و درخشان. من بهترین مواردی که در سرم بود را کشف کردم، و روی کاغذ آوردم.

این روش، این مسیر رو به جلو و این کتاب الکترونیک که پیش روی شماست. حاصل همین استراتژی مفید بود.

این فقط یک کتاب الکترونیکی نیست؛ بلکه یک برنامه جامع مربیگری زندگی است. من مدتها درباره نوشتن این کتاب فکر کردم. آیا برنامه ای مثل این، برای مردم مفید است؟ اگر چنین است، چه منافعی دارد؟ پاسخ ساده است: مربیگری یا هدایت زندگی می تواند بسیار موثر باشد. من با استفاده از این روش، نتایج درخشانی را مشاهده کرده ام.

از سوی دیگر، رهبری زندگی( Life Coaching ) می تواند گران و پر هزینه باشد و مردم اغلب نگران این هستند که ممکن است نتیجه ای نگیرند. آنها گاهی اوقات به نتیجه ای نمی رسند؛ این مسئله، دلایل مختلفی دارد؛ از عدم برقراری ارتباط صحیح با  مربی گرفته تا در نظر نگرفتن شرایط فرد توسط مربی. افرادی که در این برنامه شرکت خواهند کرد می خواهند زندگی شان دگرگون شود؛ آنها خواهان تغییرات سازنده و  مثبت هستند. برخی می خواهند یک کسب و کار جدید را شروع کنند؛ برخی می خواهند شغل جدید داشته باشند، و برخی می خواهند خانه جدید بخرند. برخی در اینجا فقط به جستجو خواهند پرداخت.

 افراد می آیند زیرا آنها به دنبال لذت، شادی، موفقیت و تحقق زندگی رویایی هستند.

در این کتاب الکترونیکی، برخی از ابزارها و تکنیکهای عالی مانند چرخ زندگی وجود دارد. چیزهای زیادی برای فکر کردن وجود دارد و سوالات زیادی وجود دارد که می توانید از خودتان بپرسید.

این آموزش، بیشتر یک برنامه مربیگری است تا یک کتاب. من آن را کوتاه کرده ام. و حکایات در مورد مادر ترزا، مهاتما گاندی، ویکتور فرانکل و نلسون ماندلا را کنار گذاشته ام. من استفاده از داستان را در کتاب های خودیاری، کمک به حواس پرتی می دانم، چون مقایسه یک فرد عادی با این افراد بزرگ می تواند بیشتر منفی باشد تا مثبت. فرد نیاز به این دارد که در هر زمان تنها یک گام بردارد نه اینکه غرق در دستورالعمل ها و توصیه ها شود.

این کتاب الکترونیک کاملا برای شماست. درباره شماست و مسیر شما بسوی آینده ای درخشان را تعیین خواهد کرد.

آیا این یک برنامه واقعی است؟

بله! در 28 روز آینده، شما موفقیت را در سطحی ناخودآگاه می خورید، می خوابید و می آشامید؛ در سطح خودآگاه، شما پرمشغله تر از آن هستید که بر روی موفقیت تمرکز کنید. مهم نیست موفقیت برای شما چه معنایی دارد، چون می توانید همه آن چیزی را که می خواهید، داشته باشید.

لطفاً یک تصمیم جدی بگیرید  و با خود عهد ببندید که این برنامه را دنبال کنید. من به شما قول می دهم که این برنامه برای همه طراحی شده است. سیاست من ساده نگه داشتن آن است. با این حال، من باید شما را از منطقه راحت خود بیرون بیاورم. باید شما را هل دهم تا نتیجه ای که نیاز دارید را بدست آورید.

تصور کنید که من مربی شخصی شما هستم؛ شما با تمام وجود می خواهید موفق شوید و پیشرفت کنید. و برای رسیدن به این جایگاه، هزاران دلار در هفته، به من می پردازید. من آگاه هستم که شما به دنبال نتیجه هستید. مردم معمولاً می گویند که می خواهند موفق شوند اما هرگز کاری برای  کسب موفقیت انجام نمی دهند. در این نقطه، شما نیاز به این دارید که خود را متعهد به یادگیری مهارت های جدید، عادت های جدید و افکار جدید کنید. به یاد داشته باشید عمل، بلندتر از واژه ها و کلمات صحبت می کند.

پس بیایید شروع کنیم. اجازه دهید من  شما را تحریک کنم، به چالش بکشم، هل دهم، هدایت کنم، الهام ببخشم، تحت تاثیر قرار دهم، همدردی کنم، عشق بورزم و تشویقتان کنم.

 نقشه <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>موفقیت</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> در زندگی

  جشن بزرگ در روز بیست و هشتم !

جشنی بزرگ در روز 28 ام خواهیم داشت. همین حالا تصمیم بگیرید - یک آخر هفته رویایی، وعده غذایی عاشقانه برای دو نفر، چیزی که واقعا دوست داشته باشید. به این موضوع برای سه یا چهار دقیقه فکر کنید، سپس آن را در اینجا با رنگ قرمز بزرگ بنویسید، حتی به آن یک عکس بچسبانید؛ اگر به شما کمک می کند که بر روی این جشن تمرکز کنید. فقط نگویید: غذا برای دو نفر. این جشن را شرح دهید. من ساندرا را به رستوران هندی جدید می آورم. طوری لباس می پوشم که او به هیجان بیاید و غیره! حتی از همین الان آن را رزرو کنید!

قلب و روح خود را در اینکار بگذارید و بخاطر داشته باشید که سفر هزار مایلی با یک قدم آغاز می شود. شما اولین گام را با دانلود این کتاب برداشته اید. بقیه مراحل سخت تر خواهد بود، اما ما آنها را در یک زمان انجام نخواهیم داد، موفقیت را به یک استراتژی ساده تبدیل می کنیم. بسیاری از کتاب های خود یاری در مورد موفقیت برای افرادی هستند که فقط شروع به خواندن کتاب می کنند، با این وجود تنها یک نفر از هر ده نفر می گوید که کتاب را تمام کرده است. من می خواهم شما در 28 روز آینده از این امر آگاه باشید. هر کسی می تواند یک رها کننده باشد؛ در واقع این کار بسیار ساده تر از ورود به چالش است.

موفقیت چیزی بیش از یک هنرمند مشهور شدن، یک خواننده معروف بودن و یا کسب ثروت است. بسیاری از افراد مشهور و ثروتمند وجود دارند که در زندگی خصوصی، یک شکست خورده اند.

هر روز من کارهایی را طراحی می کنم تا سطح انرژی شما افزایش یافته و تمرکز شما توسعه یابد. همه آنها برای قبول مسئولیت است. برای اینکه این برنامه 100% کار کند، باید کاملا با خود روراست بوده و آن را 100% دنبال نمایید!

متاسفانه هیچ استراتژی ثابت سریعی در اینجا وجود ندارد. موفقیت کلاً، حاصل انجام کار است. همه ما آنچه که باید انجام دهیم را می دانیم، اما معمولاً آنچه می دانیم را انجام نمی دهیم.

موفق بودن نیاز به فداکاری و تعهد دارد. آیا شما آنچه را که لازم دارد، در خودتان سراغ دارید؟

 

 

در هر فصل(روز) از کتاب، در مورد یکی از ارکان اصلی و مهم موفقیت، صحبت، و در پایان هر بخش، تکالیف و تمرین های مربوط به آن روز ارائه می شود 

برنامه 28 روزه <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>موفقیت</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b>

دوستان خوبم :
هزینه ای که امروز برای خرید کتاب «28 روز تا موفقیت» (با این قیمت فوق العاده) می پردازیم، کمتر از هزینه ایست که برای خرید یک عدد پیتزا می دهیم و این در حالی است که پیتزا هیچگاه توانایی رساندن ما به رویاهایمان را ندارد اما کتاب .....
پیشنهاد می کنیم همین حالا این کتاب را تهیه و برنامه تمرینی خود را شروع کنید ، چون فردا دیر است!

برای تهیه  کتاب به همراه هدیه، روی تصویر زیر کلیک کنید

خرید محصول   

جای یک کشتی در بندر امن است اما این چیزی نیست که کشتی برای آن ساخته شده است

 

هدف من در زندگی چیست؟ این سوالی است که بیشتر مردم در برهه ای از زندگی از خود می پرسند. مردم نمی دانند که باید با زندگی خود چه کنند. الان باید کجا بروم؟ نمی دانم. ما می شنویم که مردم می گویند"من برای پیدا کردن خود نیاز به زمان دارم"،"من در این شغل کار می کنم و این چیزی نیست که من می خواهم" و یا "من نمی دانم شور و اشتیاق من در چیست و قلب من در این کار نیست".

 هدف زندگی می تواند مرتبط با شغل یا حرفه باشد و یا راه و روش خاصی از زندگی. یافتن و درک اهداف می تواند فرایندی باشد که تمام عمر طول بکشد. وقتی شما مسیر خود را عوض می کنید، چیزهای بیشتری می آموزید و مهارت هایتان توسعه می یابد و فرصت های بیشتری برای اجرای اهدافتان سر راه شما قرار می گیرد.

من از شما می خواهم که از این اهداف زندگی تان آگاه باشید. اهداف زندگی شما مثل آخرین تکه در پازل است.

 انجام کارهای متفاوت را در زندگی شروع کنید؛کاملا از منطقه آرامش خود بیرون بیایید. با بیرون آمدن از منطقه آرامش، افق های روشنی پیش روی شما گشوده خواهد شد.

«تامی مکین»

 

 زمانی فرا می رسد که بالاخره تصمیم می گیرید:

از جمع کسانی که فقط در این مورد صحبت می کنند که باید کاری برای زندگی شان بکنند، خارج شوید

این لحظه ای ست که باید یک زندگی با مفهوم عمیق و رضایتی حقیقی خلق کنید.

سخنان بزرگان

 برای رسیدن به موفقیت، لازم نیست هزینه های هنگفت کنید و دست به کارهای عجیب و غریب بزنید؛

با به کارگیری برنامه ای منظم و تقویت نظم و انضباط شخصی،

نگرش موفقیت را در خود نهادینه کنید. 

 

همین حالا کتاب را به همراه هدیه آن، دانلود می کنم

 

تفاوت برنده و بازنده!

پنج قورباغه در یک برکه زندگی می کردند. یک قورباغه تصمیم گرفت بپرد.

سؤال: چه تعداد قورباغه باقی می ماند؟ جواب: پنج عدد!

چرا؟

چون تصمیم درست گرفتن، به معنی اقدام كردن نیست؛ تفاوت برنده با بازنده، همین جا مشخص می شود. برنده ها دست به عمل می زنند، ولی بازنده ها....!

تو برای برنده شدن به دنیا آمده ای؛ اما برای این که موفق شوی باید آموزش ببينى، برنامه ریزی کنی، و آمادگی پیدا کنى.

از خودت بپرس هم اكنون چه اقدامى مى توانم در جهت اهدافم انجام دهم، هر چند كوچك؟

بخاطر داشته باش: "تفاوت هاى كوچك، نتايج بزرگ به بار مى آورند."

 جملات بزرگان-مارک تواین

 

خرید محصولات آموزشی مناسب، هزینه نیست، سرمایه گذاری است

ما اطمینان داریم که شما با فراگرفتن مطالب این کتاب و کسب موفقیت‌ در زمینه های مختلف زندگی، هیچگاه از این سرمایه گذاری پشیمان نخواهید شد

 برای خرید نسخه کامل روی تصویر زیر کلیک کنید

خرید محصول

هدیه: فایل «راهنمای علمی و عملی سحرخیز بودن»

6 تکنیک اختصاصی، برای این که صبح ها زودتر از رقیبانتان بیدار شوید و از آن ها پیشی بگیرید!

 


 

پرورش مهارت های ذهنی

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

0 #3 حسین 1395-11-21 12:35
سلام به شما
من این کتاب رو خریدم بسیار عالیست راههای خوبی رو آموزش میده و نکات ارزشمندی رو میگه...توصیه میکنم به تمریناتش عمل کنید و نتیجه رو به چشم ببینید...با تشکر از گروه هدف سبز
نقل قول کردن
+1 #2 hamid 1395-08-27 17:00
سلام
کتاب خوبی بود استفاده کردم ممنون
نقل قول کردن
+2 #1 شهاب بشیری 1395-01-05 13:24
با سلام
کتاب بسیار خوب و ارزشمندی است من مدتی است که تمارین این کتاب رو انجام میدم که به نکات مهمی اشاره شده و تا کنون به نتایج خوبی رسیدم
تشکر از از شما
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


گروه خیریه فردای سبز

معرفی گروه فردای سبز

گروه فرهنگی خیریه‌ی فردای سبز در سال ۱۳۷۵ توسّط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجّه به عنایات و توجّهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می شود. در همین مسیر اعضای گروه علاوه بر تلاش برای ارتقای سطح فکری و اعتقادی خود، برای آن که بتوانند وضع اجتماعی و شرایط موجود در در جامعه را بهتر بشناسند و در جهت اجرای فرامین الهی و کمک به خلق خدا گام بردارند و هم چنین برای این که اطرافیان و دانشگاهیان را در حدّ توان با این فرهنگ اسلامی آشنا سازند و مسیری را برای آن ها در جهت احسان و نیکی و عادت به اخلاق کریمه هموار نمایند، خود اقدام به شناخت خانواده های محروم و کمک به آن‌ها نمودند.

درباره گروه فرهنگی خیریه فردای سبز        شیوه پرداخت کمک های نقدی


 

پیشنهاد هدف سبز

Go to top