پشتیبانی
Telephone number of پشتیبانی 5000-1333-3595-35
Menu

بیدار شوید و بدرخشید

برنامه صبحگاهی

بیدار شوید و بدرخشید

رویه ی صبحگاهی من مثل آماده سازی قبل از ضربه ی جک نیکلاس است و من را برای کل روز آماده می کند. چون هر صبح انجام اش می دهم، در ذهن ام حک شده است و لازم نیست درباره اش فکر کنم. آی فون من ساعت 5 صبح(بعضی وقت ها 5:30) زنگ می زند و من دکمه ی یادآ وری را می زنم. بعد، می دانم که هشت دقیقه وقت دارم. چرا هشت دقیقه ؟ نمی دانم، از استیو جابز بپرسید؛ او آی فون را این طوری برنامه ریزی کرده. در طول آن هشت دقیقه سه کار انجام می دهم. اول ، به تمام چیزهایی فکر می کنم که قدر دان شان هستم. می دانم که باید ذهن ام را برای فراوانی آماده کنم. وقتی روزتان را با احساس سپاس گزاری برای چیزهایی که دارید ، شروع می کنید، نگاه، رفتار و پاسخ جهان به شما خیلی متفاوت خواهد بود. دوم، کاری را انجام می دهم که به نظر کمی عجیب می آید. هر روز به یک شخص ابراز محبت می کنم. تنها راه جلب عشق و محبت، دوست داشتن دیگران است. یکی از چیزهای که من خیلی بیشتر می خواهم، عشق و دوست داشتن است. من با فکر کردن به یک نفر (هرکسی میتواند باشد: دوست ،فامیل، همکار و ... خیلی مهم نیست) به او عشق و محبت می دهم و بعد، با تجسم تمام چیزهای خوبی که برایش آرزو کرده ام، عشق و محبتم را به سویش می فرستم. بعضی ها به این کار دعا می گویند اما من به آن می گویم نامه ی عاشقانه ی ذهنی. سوم، دباره ی هدف شماره ی یک زندگی ام فکر می کنم و سه کاری را انتخاب می کنم که همین امروز می توانم برای نزدیک شدن به آن انجام دهم. موقع نوشتن این مطلب، هدف شماره یک من، عمیق تر کردن عشق و صمیمیت در زندگی زناشو یی ام است. هر روز صبح، سه کاری را برنامه ریزی می کنم که می توانم با انجام شان اطمینان پیدا کنم که همسرم احساس عشق، احترام و زیبایی می کند.

وقتی از خواب بیدار می شوم، قهوه سازم را روشن می کنم و در حالی که قهوه دم می کشد، حدود ده دقیقه حرکات کششی می کنم. فهمیده ام تنها راهی که می توانم با آن حرکات کششی را در زندگیم بیشتر بگنجانم، تبدیل شان به یک رویه است. من مجبور بودم تا این کار را در جایی از برنامه ام بگنجانم و زمان دم کشیدن قهوه، بهترین زمان ممکن بود.

بعد از انجام حرکات کششی، یک فنجان قهوه می ریزم و روی صندلی راحتی چرمی ام می نشینم. بعد، زنگ آی فون ام را برای سی دقیقه بعد تنظیم می کنم(نه بیشتر، نه کمتر) و مطلبی مثبت و آموزشی می خوانم. وقتی موبایل ام زنگ زد، مهمترین پروژه ام را برمی دارم و به مدت یک ساعت با تمرکز کامل و بدون حواس پرتی روی آن کار می کنم (توجه دارید که هنوز ایمیل هایم را نخوانده ام). بعد از آن، هرصبح رأس ساعت هفت، سراغ چیزی می روم که به آن ماموریت بازبینی می گویم. من یک مجموعه ی اهداف تکرار شونده در تقویم روزانه ام دارم که هر روز پانزده دقیقه را به تنظیم مجددشان اختصاص می دهم. در این زمان است که سه هدف اصلی یک ساله و پنج ساله، اهداف کلیدی آن فصل سال و اهداف اصلی هفتگی و ماهانه ام را بررسی می کنم. بعد، در مهم ترین بخش آن ماموریت بازبینی، 3 مورد از مهم ترین و باارزش ترین اولویت های آن روزم را مرور یا تنظیم می کنم. یعنی از خودم می پرسم:«اگر امروز فقط همین 3 کار را انجام دهم، کدام کارها هستند که بیشترین و بهترین نتایج را در نزدیک شدن من به اهداف بزرگم به وجود می آورند؟» فقط بعد از آن است که ایمیل ام را باز می کنم و مجموعه ای از وظایف و ماموریت ها را برای بقیه اعضای گروهم می فرستم تا در آن روز پیگیری کنند. بعد، سریع، صندوق ایمیل ام را می بندم و بر می گردم سراغ مهم ترین و با ارزش ترین اولویت های آن روزم.

بقیه روز می تواند میلیون ها شکل متفاوت داشته باشد، ولی تا زمانی که رویه صبحگاهی ام را به دقت انجام دهم، بیشتر رفتارهای منظم کلیدی ام انجام می شوند، یعنی نسبت به آن که هر روزم را بدون برنامه یا حتی بدتر از آن با مجموعه ای از عادت های بد شروع کنم، کاملن آماده می شوم تا کارهایم را در بالاترین سطح ممکن انجام دهم.

کتاب اثر مرکب-دارن هاردی


 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گروه خیریه فردای سبز

معرفی گروه فردای سبز

گروه فرهنگی خیریه‌ی فردای سبز در سال ۱۳۷۵ توسّط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجّه به عنایات و توجّهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می شود. در همین مسیر اعضای گروه علاوه بر تلاش برای ارتقای سطح فکری و اعتقادی خود، برای آن که بتوانند وضع اجتماعی و شرایط موجود در در جامعه را بهتر بشناسند و در جهت اجرای فرامین الهی و کمک به خلق خدا گام بردارند و هم چنین برای این که اطرافیان و دانشگاهیان را در حدّ توان با این فرهنگ اسلامی آشنا سازند و مسیری را برای آن ها در جهت احسان و نیکی و عادت به اخلاق کریمه هموار نمایند، خود اقدام به شناخت خانواده های محروم و کمک به آن‌ها نمودند.

درباره گروه فرهنگی خیریه فردای سبز        شیوه پرداخت کمک های نقدی


 

♥♥دانلود رایگان♥♥

بسته «رازهای ثروت و موفقیت»

دانلود 3 کتاب الکترونیکی در یک پکیج

پول و موفقیت، فقط با کمی حساب و کتاب و شانس به دست نمی آید

 برای موفقیت در این راه باید نحوه تفکر خود را تغییر دهید

1- جزوه: "21 تمرین اختصاصی برای جذب ثروت"

2- جزوه: "آموزش هدفگذاری در 12 گام توسط برایان تریسی"
3- کتاب: "بزرگترین راز"

با عمل به دستورات و روش هایی که در این 3 کتاب، آموزش داده می شود،

سریع تر و راحت تر از آنچه تصور می کنید،

به اهداف و خواسته های خود خواهید رسید

همین حالا این بسته آموزشی را دانلود و 

حرکت به سمت موفقیت و تحقق رویاهای خود را آغاز کنید

 

     دانلود رایگان بسته

 رازهای ثروت و موفقیت

پیشنهاد هدف سبز

برای دریافت آموزش ها و مطالب انحصاری

و همچنین کوپن های تخفیف ویژه

هدف سبز را در اینستاگرام دنبال کنید

عضویت در اینستاگرام هدف سبز

در ایستاگرام hadafesabz را جستجو کنید

یا به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://instagram.com/hadafesabz

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال تلگرام هدف سبز

رازهای موفقیت در زندگی

مطالب و آموزش های ویژه ما را

در کانال تلگرام هدف سبز دنبال کنید

کانال تلگرام هدف سبز

برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید

برای عضویت اینجا کلیک کنید

در خبرنامه سایت عضو شوید و جدیدترین مقالات، مطالب و دانلودها را در ایمیل خود دریافت کنید

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

 

پرفروش ترین محصولات


 

 هدف سبز-آموزش مبانی موفقیت

کتاب تمرکز


 

کتاب جادوی تجسم خلاق


 

کتاب 28 روز تا موفقیت

دانلود کتاب 28 روز تا موفقیت

شما بسیاری از قوانین موفقیت و مهارت های ایجاد عادت های جدید و مثبت و حذف عادت های مخرب را قبلاً یاد گرفته اید. حالا فقط باید تمرین کنید. اکنون، زمان اقدام است. و باید هر چه زودتر با استفاده از یک برنامه تمرینی مناسب و مفرح، به دانسته های خود عمل کنیم. و تنها راه رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی، تمرین، تمرین و تمرین است.

برای عضویت روی تصویر کلیک کنید

عضویت در تلگرام هدف سبز

Go to top