پشتیبانی
Telephone number of پشتیبانی 5000-1333-3595-35
Menu

خصوصیات یک فرد معتقد به قانون جذب

در بین مدافعان قانون جذب قانون معروفی وجود دارد به نام قانون بال پروانه به اینصورت که بال زدن یک پروانه در جنگل های آمازون روی توفان های دریایی سواحل جنوبی خلیج فارس تأثیر می گذارد . این فرضیه که حتی بال زدن یک پروانه کوچک می تواند با عث توفانی به عظمت تسونامی شود برای خیلی از ما غیر قابل باور است. اما اگر ماهیت ارتعاشی و نوسانی بودن ذرات عالم را بپذیریم ، قبول قانون بال پروانه دیگر مشکل و غیر قابل باور نخواهد بود . وقتی کسی به قانون جذب یقین داشته باشد و با تمام وجود بپذیرد که گفتار ، پندار و رفتار او به صورت پیام های ارتعاشی در معرض دید کل هستی قرار دارد و همه عالم و کائنات برای هم آهنگ شدن و انطباق با این پیام های ارتعاشی به صورت لحظه به لحظه خود را تغییر می دهد ، می خواهیم ببینیم چنین شخصی امورات زندگی خود را چگونه می گذراند و با مشکلات زندگی خود به چه شکلی برخورد می کند؟

کسی که قانون جذب را باور دارد به خود اجازه تفکر و تجسم صحنه های نامناسب و ناشایست و فکر کردن به موضوعات نادرست را نمی دهد. چرا که با تمام وجود یقین دارد به محض راه یافتن یک فکر در ذهن انسان تغییری در ارتعاش کالبدی او رخ می دهد که برای کل کائنات و موجودات  عالم قابل تشخیص و مشاهده است. این مواظبت دائمی از فکر و پندار جزء ویژگی های برجسته افراد معتقد به قانون جذب است . نکته دوم این است که چون قانون جذبی ها می دانند کل هسنی به یکدیگر وصل است لذا اجزای دنیا را بصورت عالمی جدا از هم نمی بینند. آنها به ضرب المثل : تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز اعتقاد کامل دارند . و به همین خاطر هیچگاه از کمک و مساعدت به هر موجودی که در اطرافشان هست چه انسان و چه حیوان و حتی یک درخت دریغ نمی کنند . و به دلیل همین باور اینگونه اشخاص به راحتی با تمام انسان ها رابطه برقرار می کنند و برای همه به عنوان یک دوست و آشنای صمیمی جا می افتند و پذیرفته می شوند. از سوی دیگر وقتی یک شخص معتقد به قانون جذب خطایی انجام می دهد چون می داند امکان جبران خطا هرگز از او گرفته نمی شود و او همیشه می تواند با انجام یک کار مثبت ارتعاشات مناسب کائنات را به سمت خود بکشد ، به جای ناامیدی و افسردگی و خودباختگی بلافاصله آن را جبران می کند و به دامن کائنات بر می گردد. شخص معتقد به قانون جذب ، هرگز تنها نیست ، اصلاً برای او تنهایی معنایی ندارد. او مثل قطره ای است در لابه لای میلیاردها قطره دیگر که بصورت لحظه ای در حال ارتعاش و نوسان است. چنین شخصی بدون نیاز به حامی ، کل هستی و کائنات را پشتیبان خود می داند و با یقینی که از این بابت دارد در مسائل روزمره زندگی با اعتماد به نفس و اطمینان کامل ظاهر می شود.

می بینید که فقط یکی از ادعاهای قانون جذب یعنی موجی بودن و ارتعاشی بودن کل هستی ، چقدر زیبا و با شکوه می تواند روی برخورد و رفتار و گفتار و حتی فکر و خیال اشخاص تأثیر بگذارد و انها را در برخورد با مشکلات زندگی قدرتمند سازد.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گروه خیریه فردای سبز

معرفی گروه فردای سبز

گروه فرهنگی خیریه‌ی فردای سبز در سال ۱۳۷۵ توسّط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجّه به عنایات و توجّهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می شود. در همین مسیر اعضای گروه علاوه بر تلاش برای ارتقای سطح فکری و اعتقادی خود، برای آن که بتوانند وضع اجتماعی و شرایط موجود در در جامعه را بهتر بشناسند و در جهت اجرای فرامین الهی و کمک به خلق خدا گام بردارند و هم چنین برای این که اطرافیان و دانشگاهیان را در حدّ توان با این فرهنگ اسلامی آشنا سازند و مسیری را برای آن ها در جهت احسان و نیکی و عادت به اخلاق کریمه هموار نمایند، خود اقدام به شناخت خانواده های محروم و کمک به آن‌ها نمودند.

درباره گروه فرهنگی خیریه فردای سبز        شیوه پرداخت کمک های نقدی


 

♥♥دانلود رایگان♥♥

بسته «رازهای ثروت و موفقیت»

دانلود 3 کتاب الکترونیکی در یک پکیج

پول و موفقیت، فقط با کمی حساب و کتاب و شانس به دست نمی آید

 برای موفقیت در این راه باید نحوه تفکر خود را تغییر دهید

1- جزوه: "21 تمرین اختصاصی برای جذب ثروت"

2- جزوه: "آموزش هدفگذاری در 12 گام توسط برایان تریسی"
3- کتاب: "بزرگترین راز"

با عمل به دستورات و روش هایی که در این 3 کتاب، آموزش داده می شود،

سریع تر و راحت تر از آنچه تصور می کنید،

به اهداف و خواسته های خود خواهید رسید

همین حالا این بسته آموزشی را دانلود و 

حرکت به سمت موفقیت و تحقق رویاهای خود را آغاز کنید

 

     دانلود رایگان بسته

 رازهای ثروت و موفقیت

پیشنهاد هدف سبز

برای دریافت آموزش ها و مطالب انحصاری

و همچنین کوپن های تخفیف ویژه

هدف سبز را در اینستاگرام دنبال کنید

عضویت در اینستاگرام هدف سبز

در ایستاگرام hadafesabz را جستجو کنید

یا به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://instagram.com/hadafesabz

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال تلگرام هدف سبز

رازهای موفقیت در زندگی

مطالب و آموزش های ویژه ما را

در کانال تلگرام هدف سبز دنبال کنید

کانال تلگرام هدف سبز

برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید

برای عضویت اینجا کلیک کنید

در خبرنامه سایت عضو شوید و جدیدترین مقالات، مطالب و دانلودها را در ایمیل خود دریافت کنید

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

 

پرفروش ترین محصولات


 

 هدف سبز-آموزش مبانی موفقیت

کتاب تمرکز


 

کتاب جادوی تجسم خلاق


 

کتاب 28 روز تا موفقیت

دانلود کتاب 28 روز تا موفقیت

شما بسیاری از قوانین موفقیت و مهارت های ایجاد عادت های جدید و مثبت و حذف عادت های مخرب را قبلاً یاد گرفته اید. حالا فقط باید تمرین کنید. اکنون، زمان اقدام است. و باید هر چه زودتر با استفاده از یک برنامه تمرینی مناسب و مفرح، به دانسته های خود عمل کنیم. و تنها راه رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی، تمرین، تمرین و تمرین است.

برای عضویت روی تصویر کلیک کنید

عضویت در تلگرام هدف سبز

Go to top