پشتیبانی
Telephone number of پشتیبانی 5000-1333-3595-35
Menu

موفقیت به سبک برایان تریسی

نام و نشان برایان تریسی در دنیای موفقیت ، بزرگتر از ان است که به معرفی احتیاج داشته باشد . یک نویسنده و سخنران حرفه ای در زمینه موفقیت ، مدیر شرکت بین المللی برایان تریسی واقع در کالیفرنیا مشاور بیش از 500 شرکت معتبر بین المللی . او زندگی خود را اینگونه تعریف می کند ، تا آنجا که یادم می آید من در سالهای درس و مدرسه جز یک ذهن کنجکاو هیچ سرمایه ای نداشتم . همیشه توی مدرسه شاگرد ضعیفی بودم و آخرش هم مجبور شدم ترک تحصیل کنم . دوران نوجوانی ام به کارگری گذشت ، کار در آشپزخانه یک رستوران ، حفر چاه ، کارگری در کارخانه و حمل و نقل بسته های کاه در مزارع و دامداری ها ، 25 ساله بودم که شروع کردم به فروشندگی . از این خانه به آن خانه می رفتم و با سود مختصری که از خرید و فروش لوازم منزل بدست می آوردم روزگارم می گذشت. یک روز این سوال در ذهنم جرقه زد که : چرا خیلی ها توی همین حرفه موفق اند اما من موفق نیستم؟ به اعتقاد برایان تریسی همین سوال بود که زندگیش را زیرو رو کرد. این سوال باعث شد رفتم سراغ فروشندگان موفق و از انها رمز موفقیتشان را پرسیدم ( هر کدام حرف هایی زدند و قسمتی از تجربیاتشان را به من منتقل کردند) اماکاری که من کردم این بود که از همان حرفها و تجربیات استفاده کردم تا به ایجا رسیدم . دو سال به همین ترتیب کارکردم ، توانایی و مهارتم در فروشندگی زیاد وزیادتر شد تا توانستم مدیر فروش شوم ، احساس می کردم کشف بزرگی کرده ام که می تواند زندگیم را متحول کند. موفقیت برای من یک قانون ساده داشت فقط یاد می گرفتم که افراد موفق برای پیشرفتشان دست به چه کارهایی زده اند ، آن وقت من هم می رفتم دقیقاً همان کار را انجام می دادم . خب من بخاطر تجربیات ناموفقی که در دوران نوجوانی داشتم ، همیشه احساس ضعف و ناتوانی می کردم و فکر می کردم کسانی که ازمن موفق ترند واقعاً از من برتر و بهترند. اما کم کم فهمیدم که این طرز فکر ایراد دارد . آن ها موفق تر بودند چون کارهایشان را به روش بهتری انجام می دادند اما من هم می توانستم هر چه انها انجام می دهند، انجام دهم . و این برای من مثل یک کشف بزرگ بود. براین تریسی می گوید : کلید دست یابی به موفقیت های بزرگ این است که انسان بتواند ذهنش را بطور کامل بر روی مهم ترین کار یا هدفی که در زندگیش دارد متمرکز کند ، آن را در دست انجام دهد و تا آن را به پایان نرسانده ، دست از تلاش برندارد.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گروه خیریه فردای سبز

معرفی گروه فردای سبز

گروه فرهنگی خیریه‌ی فردای سبز در سال ۱۳۷۵ توسّط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجّه به عنایات و توجّهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می شود. در همین مسیر اعضای گروه علاوه بر تلاش برای ارتقای سطح فکری و اعتقادی خود، برای آن که بتوانند وضع اجتماعی و شرایط موجود در در جامعه را بهتر بشناسند و در جهت اجرای فرامین الهی و کمک به خلق خدا گام بردارند و هم چنین برای این که اطرافیان و دانشگاهیان را در حدّ توان با این فرهنگ اسلامی آشنا سازند و مسیری را برای آن ها در جهت احسان و نیکی و عادت به اخلاق کریمه هموار نمایند، خود اقدام به شناخت خانواده های محروم و کمک به آن‌ها نمودند.

درباره گروه فرهنگی خیریه فردای سبز        شیوه پرداخت کمک های نقدی


 

♥♥دانلود رایگان♥♥

بسته «رازهای ثروت و موفقیت»

دانلود 3 کتاب الکترونیکی در یک پکیج

پول و موفقیت، فقط با کمی حساب و کتاب و شانس به دست نمی آید

 برای موفقیت در این راه باید نحوه تفکر خود را تغییر دهید

1- جزوه: "21 تمرین اختصاصی برای جذب ثروت"

2- جزوه: "آموزش هدفگذاری در 12 گام توسط برایان تریسی"
3- کتاب: "بزرگترین راز"

با عمل به دستورات و روش هایی که در این 3 کتاب، آموزش داده می شود،

سریع تر و راحت تر از آنچه تصور می کنید،

به اهداف و خواسته های خود خواهید رسید

همین حالا این بسته آموزشی را دانلود و 

حرکت به سمت موفقیت و تحقق رویاهای خود را آغاز کنید

 

     دانلود رایگان بسته

 رازهای ثروت و موفقیت

پیشنهاد هدف سبز

برای دریافت آموزش ها و مطالب انحصاری

و همچنین کوپن های تخفیف ویژه

هدف سبز را در اینستاگرام دنبال کنید

عضویت در اینستاگرام هدف سبز

در ایستاگرام hadafesabz را جستجو کنید

یا به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://instagram.com/hadafesabz

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال تلگرام هدف سبز

رازهای موفقیت در زندگی

مطالب و آموزش های ویژه ما را

در کانال تلگرام هدف سبز دنبال کنید

کانال تلگرام هدف سبز

برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید

برای عضویت اینجا کلیک کنید

در خبرنامه سایت عضو شوید و جدیدترین مقالات، مطالب و دانلودها را در ایمیل خود دریافت کنید

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

 

پرفروش ترین محصولات


 

 هدف سبز-آموزش مبانی موفقیت

کتاب تمرکز


 

کتاب جادوی تجسم خلاق


 

کتاب 28 روز تا موفقیت

دانلود کتاب 28 روز تا موفقیت

شما بسیاری از قوانین موفقیت و مهارت های ایجاد عادت های جدید و مثبت و حذف عادت های مخرب را قبلاً یاد گرفته اید. حالا فقط باید تمرین کنید. اکنون، زمان اقدام است. و باید هر چه زودتر با استفاده از یک برنامه تمرینی مناسب و مفرح، به دانسته های خود عمل کنیم. و تنها راه رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی، تمرین، تمرین و تمرین است.

برای عضویت روی تصویر کلیک کنید

عضویت در تلگرام هدف سبز

Go to top