پشتیبانی
Telephone number of پشتیبانی 5000-1333-3595-35
Menu

خرید یک تلویزیون جدید

«خرید یک تلویزیون جدید»

اِما و راجر یک تلویزیون قدیمی داشتند که به خوبی کار می کرد. اما، اِما یک تلویزیون جدیدتر با صفحه نمایش بزرگتر می خواست. او می دانست که شوهرش با خرید تلویزیون جدید مخالفت خواهد کرد. به خاطر همین هیچگاه این خواسته خود را با او مطرح نمی کرد.

یک روز دوست اِما یک کتاب در مورد قدرت ذهن و اینکه چگونه افکار می توانند به واقعیت تبدیل شوند، به او قرض داد. بعد از خواندن کتاب او تصمیم گرفت که ایده های این کتاب را آزمایش کند. او تصمیم گرفت با استفاده از تکنیک های این کتاب تلویزیون مورد علاقه خود را به دست بیاورد. اولین کاری که انجام داد این بود که به یک مرکز خرید در نزدیکی منزلشان رفت تا تلویزیونی که آرزو داشت را پیدا کند. او می خواست با مشاهده تلویزیون و لمس آن قادر باشد به وضوح تلویزیون مورد علاقه خود را تجسم کند. ولی پس از مشاهده برچسب های قیمت دستگاه های تلویزیون نا امید شد. او نمی توانست تصور کند که می تواند شوهرش را برای خرید یکی از این تلویزیون های جدید متقاعد کند. البته این فکر منفی فقط چند لحظه به طول انجامید و فوراً یاد توصیه های کتاب افتاد. و اجازه نداد که تسلیم افکار منفی شود.

وقتی به خانه برگشت شروع به تجسم پول مورد نیاز برای خرید تلویزیون کرد اما بعد از چند لحظه احساس کرد که ممکن است تجسم پول خوب باشد و بتواند آن مقدار پول را دریافت کند اما این به این معنی نیست که تلویزیون را دریافت کند. ممکن بود شوهر او با اختصاص آن پول به خرید تلویزیون مخالفت کند یا آن پول صرف کارهای فوری تر شود. بنابراین تصمیم گرفت به تجسم چیزی که واقعاً می خواهد بپردازد: یک تلویزیون با صفحه نمایشی بزرگ.

او یک تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ روی یوار اتاق نشیمن خود تجسم کرد و خودش را به همراه شوهرش مشغول تماشای برنامه مورد علاقه شان تصور کرد. او تصور کرد که چگونه از تماشای بازیگران مورد علاقه خود لذت می برد و همچنین شوهرش را در حال لذت بردن از تماشای مسابقات بسکتبال تصور کرد.

گاهی اوقات در حالی که تلویزیون قدیمی را تماشا می کرد تصور می کرد که در حال تماشای برنامه ها در تلویزیون جدید است. او هر روز تلویزیون جدید را با شور و شوق زیادی تجسم می کرد و اعتقاد داشت که به زودی آرزوهای او برآورده خواهد شد.

چند روز بعد او و راجر برای خرید یک توستر جدید به مرکز خرید رفتند. و در حالی که مشغول پرداخت پول توستر بودند، فروشنده از آنها پرسید؟ اجازه می دهید که یک تلویزیون کاملاً جدید که به تازگی به دست ما رسیده است را به شما معرفی کنم؟ از آنجا که ما سهم دار بسیاری از مدل های قدیمی هستیم با ارائه مدل های قدیمی سی درصد قیمت تلویزیون جدید کاهش می یابد و می توانید مبلغ آن را در ده قسط بپردازید.

اِما فریاد زد: چی!!؟

و فروشنده گفت: لطفاً تشریف بیاورید. من این مدل جدید را به شما نشان خواهم داد. این مدل توسط یک شرکت بزرگ که بسیار شناخته شده است تولید شده و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است.و در کمال تعجب راجر علاقه زیادی به خرید این تلویزیون نشان داد. و چند دقیقه بعد آنها پول توستر و قسط اول تلویزیون را پرداخت کردند. روز بعد تلویزیون در اتاق نشیمن آنها بود و راجر و اِما در حال تماشای برنامه های مورد علاقه خود بودند. دقیقاً به شکلی که اِما قبلاً آن را دیده بود.

خلاصه و دستورالعمل:

تعریف کنید دقیقاً چه می خواهید؟

اگر تلویزیون می خواهید باید دقیقاً مشخص کنید که چه نوع تلویزیونی و اگر ماشین می خواهید باید مشخص کنید که چه مدلی و چه نوعی باشد.

همیشه به آنچه واقعاً می خواهید فکر کنید نه به وسیله یا راه گرفتن آن.

اشتباه رایجی که وجود دارد این است که اغلب به پول فکر می کنیم نه وسیله مورد نظرمان. بعد از به دست آوردن پول هیچ تضمینی وجود ندارد که که از آن برای خرید همان وسیله مورد نظر استفاده کنیم و ممکن است صرف چیز دیگری شود.

 

نکات کلیدی:

1) دقیقاً چیزی که می خواهید یا کاری که می خواهید انجام دهید را تجسم کنید.

2) نگرش مثبت خود را حفظ کنید. حتی اگر نمی دانید چگونه باید هدف خود را تحقق ببخشید.

3) باور قوی و ایمان داشته باشید که به هدف خود خواهید رسید. این کار ممکن است در آغاز کمی مشکل باشد. اما اگر با اهداف کوچکتر شروع کنید، ساده تر خواهد بود.

4) احساس شایستگی و لایق بودن بکنید و بر این باور باشید که به هدف خود رسیده اید.

5) هدف خود را با جزئیات تجسم کنید.

6) احساس کنید که در حال حاضر به هدف خود رسیده اید.

7) در هنگام انجام تجسم خلاق پنج حس بینایی، چشایی، شنوایی، بویایی و لامسه خود را به کار بگیرید. به عنوان مثال در مورد تلویزیون خود را در حال تماشای برنامه های تلویزیون، شنیدن صدای بازیگران، گوش دادن به موسیقی و دست زدن به تلویزیون مجسم کنید.

8) شادی و لذت زمانی که به هدف خود رسیده اید را احساس و تجسم کنید.

برگرفته از کتاب: معجزه تجسم خلاق-نوشته: رمز سیسون

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گروه خیریه فردای سبز

معرفی گروه فردای سبز

گروه فرهنگی خیریه‌ی فردای سبز در سال ۱۳۷۵ توسّط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجّه به عنایات و توجّهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می شود. در همین مسیر اعضای گروه علاوه بر تلاش برای ارتقای سطح فکری و اعتقادی خود، برای آن که بتوانند وضع اجتماعی و شرایط موجود در در جامعه را بهتر بشناسند و در جهت اجرای فرامین الهی و کمک به خلق خدا گام بردارند و هم چنین برای این که اطرافیان و دانشگاهیان را در حدّ توان با این فرهنگ اسلامی آشنا سازند و مسیری را برای آن ها در جهت احسان و نیکی و عادت به اخلاق کریمه هموار نمایند، خود اقدام به شناخت خانواده های محروم و کمک به آن‌ها نمودند.

درباره گروه فرهنگی خیریه فردای سبز        شیوه پرداخت کمک های نقدی


 

♥♥دانلود رایگان♥♥

بسته «رازهای ثروت و موفقیت»

دانلود 3 کتاب الکترونیکی در یک پکیج

پول و موفقیت، فقط با کمی حساب و کتاب و شانس به دست نمی آید

 برای موفقیت در این راه باید نحوه تفکر خود را تغییر دهید

1- جزوه: "21 تمرین اختصاصی برای جذب ثروت"

2- جزوه: "آموزش هدفگذاری در 12 گام توسط برایان تریسی"
3- کتاب: "بزرگترین راز"

با عمل به دستورات و روش هایی که در این 3 کتاب، آموزش داده می شود،

سریع تر و راحت تر از آنچه تصور می کنید،

به اهداف و خواسته های خود خواهید رسید

همین حالا این بسته آموزشی را دانلود و 

حرکت به سمت موفقیت و تحقق رویاهای خود را آغاز کنید

 

     دانلود رایگان بسته

 رازهای ثروت و موفقیت

پیشنهاد هدف سبز

برای دریافت آموزش ها و مطالب انحصاری

و همچنین کوپن های تخفیف ویژه

هدف سبز را در اینستاگرام دنبال کنید

عضویت در اینستاگرام هدف سبز

در ایستاگرام hadafesabz را جستجو کنید

یا به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://instagram.com/hadafesabz

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال تلگرام هدف سبز

رازهای موفقیت در زندگی

مطالب و آموزش های ویژه ما را

در کانال تلگرام هدف سبز دنبال کنید

کانال تلگرام هدف سبز

برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید

برای عضویت اینجا کلیک کنید

در خبرنامه سایت عضو شوید و جدیدترین مقالات، مطالب و دانلودها را در ایمیل خود دریافت کنید

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

 

پرفروش ترین محصولات


 

 هدف سبز-آموزش مبانی موفقیت

کتاب تمرکز


 

کتاب جادوی تجسم خلاق


 

کتاب 28 روز تا موفقیت

دانلود کتاب 28 روز تا موفقیت

شما بسیاری از قوانین موفقیت و مهارت های ایجاد عادت های جدید و مثبت و حذف عادت های مخرب را قبلاً یاد گرفته اید. حالا فقط باید تمرین کنید. اکنون، زمان اقدام است. و باید هر چه زودتر با استفاده از یک برنامه تمرینی مناسب و مفرح، به دانسته های خود عمل کنیم. و تنها راه رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی، تمرین، تمرین و تمرین است.

برای عضویت روی تصویر کلیک کنید

عضویت در تلگرام هدف سبز

Go to top