پشتیبانی
Telephone number of پشتیبانی 5000-1333-3595-35
Menu

ماموریت امروز من چیست؟

برای هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید ، دلیلی برای آن روز باید وجود داشته باشد تا شما با اشتیاق بتوانید آن روز هفته را بلند شوید . امروز که از خواب بلند شدید و چشمان خود را باز کردهاید ، قبل از اینکه روز آغاز بشود ، از خودتان سوال کنید که ... ماموریت امروز چیست ؟ چه کارواقعی را من باید انجام دهم ؟ هدفم از امروز چیست؟ آیا امروز هم یک روزی مثل روزهای دیگراست که می روم سرکار و تمام کارهای انباشته شده روزهای قبل را شروع می کنم ؟آیا امروز هم راجع به مسائل روز اجتماع دقایق طولانی با دوستان و همکاران صحبت کنم ؟ آیاامروز هم ابتدایی ترین کارهای من ، بررسی ایمیل ، خواندن اخبار و سر زدن به سایتهای اجتماعیاست ؟ آیا ... آیا امروز هم مثل روزهای دیگر است ؟ اگر بخواهید امروز با روزهای دیگر که شاید بهانداره کافی راضی کننده نبوده ، متفاوت باشد بستگی به خودتان و تصمیم شما دارد .در اولین قدم شما احتیاج به یک سر رسید و تقویم دارید . چون از این به بعد باید حساب زمان وتاریخ را مثل حساب پول توی کیفمان داشته باشیم و در خرج کردنش نسبت به گذشته کمیمحتاط تر عمل کنیم . سعی کنید تقویم و سررسید خودتان را در سایزی تهیه نمایید که اگرخواستید با خودتان این طرف و آن طرف ببرید مشکلی نداشته باشید .

مهمترین چیزی که باید در نظر بگیرید ، اختصاص دادن 5 دقیقه زمان برای برنامه ریزی روزانه و جلوگیری از اتلاف وقت در کل روز می باشد . شما وقتی چیزی را در لیست درج می کنید ، از لحاظ ذهنی و روانی ، سعی می کنید هر چه زودتر آن رااز لیست خود حذف کنید . برای این کار ، ابتدای روز قبل از آغاز سری به کارهایی که در کل هفته می خواهید انجام دهید بزنید و بر اساس آن و چیزهایی که در حال حاضر به ذهنتان می رسد لیست کارهای خود را تکمیل نمائید . از الان شروع به نوشتن کارهای امروز کنید . به مرور زمان و با بکارگیری برنامه ریزی روزانه ، کم کم به این نتیجه می رسید که حداکثر در طول روز باید 5 تا 7 کار داشته باشید و در آینده این تعداد را کم تر هم نمائید . در مجموع این تمرینات به تمرکز شما کمک فراوان می کند و استرس روزانه را به شدت کاهش می دهد . چون عدم تمرکز خود مهمترین عامل اضطراب و استرس می باشد و این به دلیل ترشح کورتیزول در بدن می باشد . 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گروه خیریه فردای سبز

معرفی گروه فردای سبز

گروه فرهنگی خیریه‌ی فردای سبز در سال ۱۳۷۵ توسّط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجّه به عنایات و توجّهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می شود. در همین مسیر اعضای گروه علاوه بر تلاش برای ارتقای سطح فکری و اعتقادی خود، برای آن که بتوانند وضع اجتماعی و شرایط موجود در در جامعه را بهتر بشناسند و در جهت اجرای فرامین الهی و کمک به خلق خدا گام بردارند و هم چنین برای این که اطرافیان و دانشگاهیان را در حدّ توان با این فرهنگ اسلامی آشنا سازند و مسیری را برای آن ها در جهت احسان و نیکی و عادت به اخلاق کریمه هموار نمایند، خود اقدام به شناخت خانواده های محروم و کمک به آن‌ها نمودند.

درباره گروه فرهنگی خیریه فردای سبز        شیوه پرداخت کمک های نقدی


 

♥♥دانلود رایگان♥♥

بسته «رازهای ثروت و موفقیت»

دانلود 3 کتاب الکترونیکی در یک پکیج

پول و موفقیت، فقط با کمی حساب و کتاب و شانس به دست نمی آید

 برای موفقیت در این راه باید نحوه تفکر خود را تغییر دهید

1- جزوه: "21 تمرین اختصاصی برای جذب ثروت"

2- جزوه: "آموزش هدفگذاری در 12 گام توسط برایان تریسی"
3- کتاب: "بزرگترین راز"

با عمل به دستورات و روش هایی که در این 3 کتاب، آموزش داده می شود،

سریع تر و راحت تر از آنچه تصور می کنید،

به اهداف و خواسته های خود خواهید رسید

همین حالا این بسته آموزشی را دانلود و 

حرکت به سمت موفقیت و تحقق رویاهای خود را آغاز کنید

 

     دانلود رایگان بسته

 رازهای ثروت و موفقیت

پیشنهاد هدف سبز

برای دریافت آموزش ها و مطالب انحصاری

و همچنین کوپن های تخفیف ویژه

هدف سبز را در اینستاگرام دنبال کنید

عضویت در اینستاگرام هدف سبز

در ایستاگرام hadafesabz را جستجو کنید

یا به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://instagram.com/hadafesabz

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال تلگرام هدف سبز

رازهای موفقیت در زندگی

مطالب و آموزش های ویژه ما را

در کانال تلگرام هدف سبز دنبال کنید

کانال تلگرام هدف سبز

برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید

برای عضویت اینجا کلیک کنید

در خبرنامه سایت عضو شوید و جدیدترین مقالات، مطالب و دانلودها را در ایمیل خود دریافت کنید

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

 

پرفروش ترین محصولات


 

 هدف سبز-آموزش مبانی موفقیت

کتاب تمرکز


 

کتاب جادوی تجسم خلاق


 

کتاب 28 روز تا موفقیت

دانلود کتاب 28 روز تا موفقیت

شما بسیاری از قوانین موفقیت و مهارت های ایجاد عادت های جدید و مثبت و حذف عادت های مخرب را قبلاً یاد گرفته اید. حالا فقط باید تمرین کنید. اکنون، زمان اقدام است. و باید هر چه زودتر با استفاده از یک برنامه تمرینی مناسب و مفرح، به دانسته های خود عمل کنیم. و تنها راه رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی، تمرین، تمرین و تمرین است.

برای عضویت روی تصویر کلیک کنید

عضویت در تلگرام هدف سبز

Go to top