پشتیبانی
Telephone number of پشتیبانی 5000-1333-3595-35
Menu

شما راه ثروتمند شدن را می دانید

ثروت، محصول توانایی اندیشیدن است. شاید به نظر، غیرممکن باشد امّا شما از قبل می دانید که چگونه ثروتمند شوید ولی این دانش را زیر ترس و تردیدی که سال ها در درون تان انباشته اید، دفن کرده اید.این لایه های سیاه و تیره را که مانع از شکوفایی افکار مثبت می شوند، از بین ببرید. بگذارید ذهن تان به دورانی که ترس و تردیدی دروجودتان نبود و همه چیز ممکن بود پرواز کند، آنوقت هرچه به ذهن تان می رسد را بنویسید. این اوّلین تمرین اندیشیدن مانند یک شخص پولدار است.

ذهنیت ما نسبت به توانگری از دوران کودکی با دیدن عملکرد و شنیدن حرف های مالی بزرگترها تغذیه می شود. تمام ذهنیت شما نسبت به پول و اینکه شایسته ی چه موقعیتی هستید، از کودکی نشأت می گیرد. پس برای توانگر شدن باید ذهنیت خود را عوض کنید. یعنی دیدگاه تان را نسبت به پول و ارزش خود، دگرگون سازید. برای این کار، افکار تازه و مثبت را وارد ذهن تان کنید.

ذهن پولدار خود را گسترش دهید

آینده ی مالی خود را چگونه می بینید؟ آیا خود را فردی تنگدست یا با وضعیت مالی متوسط تصور می کنید؟ اگر چنین است بدانید که همیشه در فقر و تنگدستی باقی خواهید ماند. هر کسی به اندازه ای ثروتمند می شود که می اندیشد، پس خود را آنقدر که می خواهید پولدار تصور کنید. ببینید دوست دارید با پول تان چه کارهایی انجام دهید و این رؤیاها را بنویسید و جلوی چشم تان بگذارید. در طی روز چندین بار» من پولدارم « را  تکرار کنید بعد از مدّتی بازتاب این ذهنیت را در کارهایتان می بینید و فرصت های  سودآور بیشتری به سوی خود جذب می کنید.

نگرش خود را نسبت به ثروتمندان تغییر دهید

اگر افراد ثروتمند را آدم هایی حریص، خودخواه، پر افاده و غیر قابل اعتماد می دانید پس تعجّبی ندارد که پولدار نباشید! چون ذهن تان، شما را از تبدیل شدن به کسی که دوست ندارید، باز می دارد. بنابراین با تمرکز بر منش افراد متموّلی که تحسین شان می کنید، معنای ثروتمند بودن را در ذهن تان تغییردهید. مثلاً بیل گیتس که بنیانگذار مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین افراد دنیاست، همراه همسرش،سازمان خیریه بیل و ملیندا را تأسیس نموده که فقط او و همسرش، سالانه میلیون ها دلار به این خیریه کمک می کنند. توجه به تأثیرات مثبت انسان های پولدار، از مقاومت ذهن در برابر این امر می کاهد و راهی پیش پایتان می گشاید که به این افراد بپیوندید.

اهداف بلند مدت برگزینید و در انتظار پاداش آنها باشید

موفّق ترین انسان ها، کسانی هستند که اهداف بلندمدّت بر می گزینند و هر روز، در جهت رسیدن به آنها گام بر می دارند و زندگی شان را با مقتضیات رسیدن به آن اهداف، هماهنگ می کنند. اگر رؤیای ثروتمند شدن دارید باید رسیدن به آن را به بعضی کارها و تصمیم های روزانه تان مقدم بشمارید. برایان تریسی که تاجر و نویسنده کتاب هایی است که فروش بسیار بالایی دارند، می گوید با تلاش برای رسیدن به اهداف بلندمدّت و تسلیم نشدن در برابر وسوسه ی خرج های بی جا، سرانجام به استقلال مالی می رسید.

بدانید که لیاقت ثروتمند شدن را دارید

فکر می کنید لایق چه سطحی از زندگی هستید؟ برای پاسخ به این پرسش وقت کافی بگذارید، زیرا کل زندگی تان بر پایه ی این پاسخ تعریف می شود. اگر فکر می کنید لایق یک زندگی مرفه و سطح بالا نیستید، بنابراین هرگز به این جایگاه نمی رسید. امّا اگر آرزو دارید که در شاهراه ثروت گام برداریدباید از صمیم قلب، خود را لایق آن بدانید.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محتوای بیشتر در این بخش:

گروه خیریه فردای سبز

معرفی گروه فردای سبز

گروه فرهنگی خیریه‌ی فردای سبز در سال ۱۳۷۵ توسّط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجّه به عنایات و توجّهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می شود. در همین مسیر اعضای گروه علاوه بر تلاش برای ارتقای سطح فکری و اعتقادی خود، برای آن که بتوانند وضع اجتماعی و شرایط موجود در در جامعه را بهتر بشناسند و در جهت اجرای فرامین الهی و کمک به خلق خدا گام بردارند و هم چنین برای این که اطرافیان و دانشگاهیان را در حدّ توان با این فرهنگ اسلامی آشنا سازند و مسیری را برای آن ها در جهت احسان و نیکی و عادت به اخلاق کریمه هموار نمایند، خود اقدام به شناخت خانواده های محروم و کمک به آن‌ها نمودند.

درباره گروه فرهنگی خیریه فردای سبز        شیوه پرداخت کمک های نقدی


 

♥♥دانلود رایگان♥♥

بسته «رازهای ثروت و موفقیت»

دانلود 3 کتاب الکترونیکی در یک پکیج

پول و موفقیت، فقط با کمی حساب و کتاب و شانس به دست نمی آید

 برای موفقیت در این راه باید نحوه تفکر خود را تغییر دهید

1- جزوه: "21 تمرین اختصاصی برای جذب ثروت"

2- جزوه: "آموزش هدفگذاری در 12 گام توسط برایان تریسی"
3- کتاب: "بزرگترین راز"

با عمل به دستورات و روش هایی که در این 3 کتاب، آموزش داده می شود،

سریع تر و راحت تر از آنچه تصور می کنید،

به اهداف و خواسته های خود خواهید رسید

همین حالا این بسته آموزشی را دانلود و 

حرکت به سمت موفقیت و تحقق رویاهای خود را آغاز کنید

 

     دانلود رایگان بسته

 رازهای ثروت و موفقیت

پیشنهاد هدف سبز

برای دریافت آموزش ها و مطالب انحصاری

و همچنین کوپن های تخفیف ویژه

هدف سبز را در اینستاگرام دنبال کنید

عضویت در اینستاگرام هدف سبز

در ایستاگرام hadafesabz را جستجو کنید

یا به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://instagram.com/hadafesabz

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال تلگرام هدف سبز

رازهای موفقیت در زندگی

مطالب و آموزش های ویژه ما را

در کانال تلگرام هدف سبز دنبال کنید

کانال تلگرام هدف سبز

برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید

برای عضویت اینجا کلیک کنید

در خبرنامه سایت عضو شوید و جدیدترین مقالات، مطالب و دانلودها را در ایمیل خود دریافت کنید

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

 

پرفروش ترین محصولات


 

 هدف سبز-آموزش مبانی موفقیت

کتاب تمرکز


 

کتاب جادوی تجسم خلاق


 

کتاب 28 روز تا موفقیت

دانلود کتاب 28 روز تا موفقیت

شما بسیاری از قوانین موفقیت و مهارت های ایجاد عادت های جدید و مثبت و حذف عادت های مخرب را قبلاً یاد گرفته اید. حالا فقط باید تمرین کنید. اکنون، زمان اقدام است. و باید هر چه زودتر با استفاده از یک برنامه تمرینی مناسب و مفرح، به دانسته های خود عمل کنیم. و تنها راه رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی، تمرین، تمرین و تمرین است.

برای عضویت روی تصویر کلیک کنید

عضویت در تلگرام هدف سبز

Go to top