پشتیبانی
Telephone number of پشتیبانی 5000-1333-3595-35
Menu

همه چیز به ذهن شما بستگی دارد

دو عامل مهمی که به احساس یأس و درماندگی منتهی می‌شوند و باعث برهم زدن آرامش خیال می‌گردند، ترس و جهل‌اند. ترس بزرگ‌ترین دشمن شماست و همیشه هم بوده است. هراس و تردید به خود مانع از آن می‌شوند که به رؤیاهاي بزرگ بیندیشید و به هدف‌های بزرگ دست پیدا کنید. به نظر می‌رسد هر چه درباره موضوعی کمتر بدانید هراس بیشتري پیدا می‌کنید که در آن زمینه کاري صورت دهید. جهل و نادانی مانع از آن می‌شوند تا کاري را بهتر ازآنچه امروز انجام می‌دهید انجام بدهید. ترس و جهل یکدیگر را تقویت می‌کنند و تأثیر متقابل آن‌ها سبب می‌شود با فلج ذهنی روبه‌رو شوید.

اما به کشف حیرت‌انگیزی توجه کنید، کسب علم و اطلاع درباره هر موضوعی بر اعتمادبه‌نفس شما می‌افزاید و از هراس شما در آن زمینه کم می‌کند. وقتی دانش یا مهارت شما افزایش پیدا می‌کند، به موقعیتی می‌رسید که دست‌به‌کار شوید و تغییر لازم را در خود ایجاد کنید. نداشتن علم و اطلاع مانع از آن می‌شود که براي تغییر دادن شرایط کاري صورت دهید.

هراس‌هایتان را خنثی کنید

پادزهر هراس و جهل، آرزو و دانش است. تنها محدودیتی که با آن روبه‌رو هستید شدت میل و آرزوي شماست. اگر به‌واقع خواهان چیزی باشید محدودیتی براي آنچه می‌توانید به دست آورید وجود نخواهد داشت؛ و هر چه بیشتر درباره این موضوع بدانید میل شما براي انجام دادن کاري در آن زمینه بیشتر می‌شود. وقتی علم و اطلاعتان افزایش پیدا می‌کند، اعتمادبه‌نفس بیشتري به دست می‌آورید که می‌توانید آن کار را انجام بدهید. وقتی بر میزان میل و آرزوي خود اضافه می‌کنید و علم و اطلاعتان را بیشتر می‌کنید، اثرات خود محدودکننده هراس و جهل را خنثی می‌کنید. همراه با میل و آرزو و دانش سرانجام جاي ترس و جهل را با شجاعت و اعتمادبه‌نفس عوض می‌کنید. هر چه درباره چیزی که برایتان مهم است بیشتر بیاموزید شجاعت بیشتري براي دست‌یابی به آن پیدا می‌کنید و با اطمینان بیشتری براي دست‌یابی به هدفتان حرکت می‌کنید.

شما مسئول هستید

عمده‌ترین راه گشاي زندگی من زمانی به دست آمد که فهمیدم می‌توانم آنچه را که براي رسیدن به هدفم لازم دارم، بیاموزم. دومین راه گشاي زندگی من زمانی به دست آمد که متوجه شدم در قبال خودم و آنچه برایم اتفاق می‌افتد مسئول هستم. دانستم قرار نیست کسی براي من کاري بکند. خود من مسئول هستم که براي تحقق خواسته‌ام تلاش کنم.

همه‌چیز به ذهن شما بستگی دارد

راه گشاي سوم زمانی وارد عمل شد که دانستم زمینه‌ساز همه‌چیز ذهن است. هر کاري را که بکنید با اندیشه‌ای آغاز می‌شود. اگر می‌خواهید چیزی را در بیرون از خود تغییر بدهید، ابتدا باید اندیشه درون خود را تغییر بدهید. براي تغییر دادن زندگی خود ابتدا باید فکرتان را تغییر بدهید.

شما با جریانی پیوسته از اندیشه، احساس و تصاويری که از ذهنتان می‌گذرد دنیایتان را خلق می‌کنید. شما بافکر و اندیشه فعلی خود می‌توانید آینده خود را رقم بزنید.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گروه خیریه فردای سبز

معرفی گروه فردای سبز

گروه فرهنگی خیریه‌ی فردای سبز در سال ۱۳۷۵ توسّط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجّه به عنایات و توجّهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می شود. در همین مسیر اعضای گروه علاوه بر تلاش برای ارتقای سطح فکری و اعتقادی خود، برای آن که بتوانند وضع اجتماعی و شرایط موجود در در جامعه را بهتر بشناسند و در جهت اجرای فرامین الهی و کمک به خلق خدا گام بردارند و هم چنین برای این که اطرافیان و دانشگاهیان را در حدّ توان با این فرهنگ اسلامی آشنا سازند و مسیری را برای آن ها در جهت احسان و نیکی و عادت به اخلاق کریمه هموار نمایند، خود اقدام به شناخت خانواده های محروم و کمک به آن‌ها نمودند.

درباره گروه فرهنگی خیریه فردای سبز        شیوه پرداخت کمک های نقدی


 

♥♥دانلود رایگان♥♥

بسته «رازهای ثروت و موفقیت»

دانلود 3 کتاب الکترونیکی در یک پکیج

پول و موفقیت، فقط با کمی حساب و کتاب و شانس به دست نمی آید

 برای موفقیت در این راه باید نحوه تفکر خود را تغییر دهید

1- جزوه: "21 تمرین اختصاصی برای جذب ثروت"

2- جزوه: "آموزش هدفگذاری در 12 گام توسط برایان تریسی"
3- کتاب: "بزرگترین راز"

با عمل به دستورات و روش هایی که در این 3 کتاب، آموزش داده می شود،

سریع تر و راحت تر از آنچه تصور می کنید،

به اهداف و خواسته های خود خواهید رسید

همین حالا این بسته آموزشی را دانلود و 

حرکت به سمت موفقیت و تحقق رویاهای خود را آغاز کنید

 

     دانلود رایگان بسته

 رازهای ثروت و موفقیت

پیشنهاد هدف سبز

برای دریافت آموزش ها و مطالب انحصاری

و همچنین کوپن های تخفیف ویژه

هدف سبز را در اینستاگرام دنبال کنید

عضویت در اینستاگرام هدف سبز

در ایستاگرام hadafesabz را جستجو کنید

یا به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://instagram.com/hadafesabz

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال تلگرام هدف سبز

رازهای موفقیت در زندگی

مطالب و آموزش های ویژه ما را

در کانال تلگرام هدف سبز دنبال کنید

کانال تلگرام هدف سبز

برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید

برای عضویت اینجا کلیک کنید

در خبرنامه سایت عضو شوید و جدیدترین مقالات، مطالب و دانلودها را در ایمیل خود دریافت کنید

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

 

پرفروش ترین محصولات


 

 هدف سبز-آموزش مبانی موفقیت

کتاب تمرکز


 

کتاب جادوی تجسم خلاق


 

کتاب 28 روز تا موفقیت

دانلود کتاب 28 روز تا موفقیت

شما بسیاری از قوانین موفقیت و مهارت های ایجاد عادت های جدید و مثبت و حذف عادت های مخرب را قبلاً یاد گرفته اید. حالا فقط باید تمرین کنید. اکنون، زمان اقدام است. و باید هر چه زودتر با استفاده از یک برنامه تمرینی مناسب و مفرح، به دانسته های خود عمل کنیم. و تنها راه رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی، تمرین، تمرین و تمرین است.

برای عضویت روی تصویر کلیک کنید

عضویت در تلگرام هدف سبز

Go to top