نحوه دریافت پکیجچگونه این 3 فایل آموزشی به دست من می رسد؟

برای دریافت این پکیج، فقط کافیست نام و ایمیل اصلی خود را در

فرم زیر وارد کرده و روی دکمه بنفش کلیک کنید.

تمامشد!  

فایل ها طبق زمان بندی زیر، به ایمیل شما

ارسال خواهند شد.

1-کتاب بزرگترین راز(بلافاصله پس از ثبت نام)

2-جزوه آموزش هدفگذاری(روز دوم)

3-جزوه تمرینی «درس هایی برای پولدار شدن»(روز سوم)

نکته مهم: اگر پس از ثبت نام، ایمیل ما را دریافت نکردید، احتمالاً ایمیل، به پوشه هرزنامه (spam) رفته است. لطفاً روی گزینه NOT SPAM یا هرزنامه نیست کلیک کنید تا امکان استفاده از آموزش ها برای شما فراهم گردد.

فرم دانلود رایگان پکیج

نظرات کسانی که از آموزش های این پکیج، برای کسب موفقیت استفاده کرده اندنمونه های زندگی واقعی

من و بسیاری از دیگران با بکارگیری این قوانین و تکنیک ها، در زندگی مان معجزه کردیم. برای نمونه، من با بکارگیری اصولی که شما آموزش دادید روزی 70 هزار دلار درآمد دارم و میلیونها دلار پول دارم. اما، وقتی این اصول را فراموش کردم و اجازه دادم ترس و نگرانی بر من غلبه کنه کلی ضرر دیدم. قدرت به هر دو سو می رود و من آموختم که چگونه همیشه این قدرت را در جهت درست بکار گیرم.


 ایجاد ارتعاش سلامت

من از این راز برای افزایش حیرت آور سلامتی ام استفاده کردم. من به سادگی توجهم را روی یک تصویر خاص و سنی که دوست داشتم حس کنم معطوف کردم. من الان 40 سال دارم و دوست داشتم حس دوران 20 سالگی را داشته باشم. بنابراین تمرکزم را روی آن قراردادم و جادو شروع کرد به رخ دادن. سالها تلاش کردم که چربیهای شکمم را آب کنم، اما در عرض 2 ماه استفاده از راز، من از شر چربیهایی که سالها در رنج بودم خلاص شدم. ظاهرم شروع کرد به تغییر کردن به نحوی که مردم مرا جوانتر از سنم می دانند. حتی جوانتر فعالیت می کنم.

همچنین از راز برای ایجاد ارتعاش، انرژی بالا در حالی که حس کنم 20 ساله هستم استفاده کردم. من انرژی فراوانی دارم و هیچ گاه چنین حس خوبی نداشتم. حتی جالب تر که، دکترم مرا کاملا چکاپ کرد و از جواب آزمایشات شگفت زده شد. به من گفت که فیزیولوژی یک جوان 20 ساله را دارم و فهمیدم که راز چقدر برای ایجاد سلامتی پایدار و طولانی قدرتمند است. من به قرص و رژیم احتیاجی ندارم، فقط از قدرت انرژی کائنات برای جذب و خلق آنچه می طلبیدم استفاده کردم. تمام چیزی که لازم است بدانید این است که قدمهای صحیح برای بکارگیری این قدرت را فرا بگیرید.


 یافتن عشق رومانتیک ...

من از این قدرت برای جذب یک رابطه خوب شخصی استفاده کردم. تصویر دقیقی از شخص، شخصیت، علایق، خصوصیات و غیره کسی که می طلبیدم ساختم و بر روی آن به طور دقیق تمرکز کردم و مثل اشعه ای از بهشت، او در زندگی من ظاهر شد. وی دقیقا همان خصوصاتی را دارد که من طلبیدم و هر چند که می دانم این قدرت چگونه عمل می کند هر وقت به یاد آن می افتم نفسم به شماره می افتد. حتی جالبتر که او گفت به دنبال خصوصیات شخصی با مشخصات من بوده است.

همچنین دکتر معروفی وجود دارد که برای بیمارانش نسخه آموزش راز را می نویسد. در زندگی اش وی به دنبال شخصی بود که 16 خصصیه از سن، قد، وزن، رنگ چشمها و ... داشته باشد و هم دانشکده ایی هایش می گفتند پیدا کردن چنین شخصی سخت در حد غیر ممکن است. خوب، شما می توانید حدس بزنید که وی او را در مدت کمی به دوستانش معرفی کرد. کسی که همه خصوصیات را بدون استثنا داشت. اینگونه است که قدرت عمل می کند.


 پیدا کردن شغل، کار یا تفریحاتی که می خواهید ...

دیگران هم با استفاده از این اصول به معجزاتی در زندگی شان دست یافتند. خدمت کاری از اوضاع زندگی اش ناراضی بود و دوست داشت که کارش مربوط به حیوانات باشد.

نه وقت داشت و پول که به دانشکده دامپزشکی برود، اما به او گفته شد که چگونه بر روی علاقه اش در کار با حیوانات عمل کند و بقیه اش را به کائنات بسپارد. چند هفته بعد، در یک مهمانی با مردی آشنا شد که دامپزشک بود، آنها عاشق یکدیگر شدند. حدود 6 هفته بعد دستیار آن دامپزشک کارش را ترک کرد و او این خانم عاشق کار با حیوانات را استخدام کرد. آنها با یکدیگر ازدواج کردند و با کمک آن مرد به دانشکده دامپزشکی رفت. رویایش محقق شد و این امر چنان انجام شد که هیچ برنامه و مشارکتی در آن نداشت. نگران اینکه اینکار چگونه انجام می شود نبود، فقط از قدرت انرژی که در وی و هر کسی وجود دارد برای خلق معجزه استفاده کرد.

پرستاری بود که از کارش خسته شده بود. به سیاست علاقه داشت. هیچ فکری هم نداشت که این کار را چگونه انجام دهد، اما شروع کرد، به او گفته شد که توجهش را دقیقا بر روی چیزی که می خواهد به شیوه درست معطوف کند و بقیه را به کائنات بسپارد. وی از پیرزنی که دچار بیماری سختی بود در بیمارستان مراقبت می کرد. آن پرستار در حالی که به شیوه صحیح به رویایش می اندیشید از آن زن با مهربانی و عشق مراقبت می کرد. مریض به طور معجزه آسایی خوب شد و پرستار را به عنوان منشی اش با دو برابر حقوق استخدام کرد. با داشتن پشتوانه مالی و با کمک بیمار سابق اش اکنون او دفتر خود را دارد، وی هیچ برنامه ای برای این مسیر نداشت. وی اجازه داد که قدرت فکر برای او کارش را انجام دهد. این بدان گونه است که وقتی بدانید کائنات چگونه عمل می کند آنوقت می داند که چگونه برایتان عمل کند. وقتی یاد گرفتید که انرژی موجود در هر چیزی را هدایت کنید آنوقت آنچه را می خواهید تولید می کنید.


ثروتمند شدن ...

همانطور که قبلا گفتم، من از این راز برای کسب میلیون ها دلار استفاده کردم، نه به خاطر شغل و کاری که انجام می دادم، فقط به خاطر انرژی عظیمی که بر روی موفقیت و ثروت متمرکز کرده بودم. مهم نبود که چکار می کردم، من در هرکاری موفق بودم چون این نیرو برای من کار می کرد نه علیه من. متاسفانه، بسیاری از مردم نیرو علیه آنها کار می کند و مهم نیست که چه کاری انجام می دهند، سرانجام کار آنها شکست است. این کتاب همه آنها را تغییر خواهد داد.

مردی بود که شغلش را از دست داده بود و به نادرست به کلاهبرداری متهم شده بود. پولهایش در حال تمام شدن بودند. بجای غرق شدن در این وضعیت، به او گفته شد که توجه اش را به شیوه صحیح روی وضعیت متضاد موقعیتش قراردهد. از راز برای خودش استفاده کرد نه علیه خودش و در مدت کوتاهی از یک ورشکسته کامل به دو میلیون دلار ثروت رسید.


  خرید خانه رویایی ...

زن کارگری بعد از بیوه شدن بدون هیچ گونه دارایی بود و با دوستانش در یک خانه اجاره ای زندگی می کرد. با حقوق بخور و نمیر چگونه می توانست برنامه ای داشته باشد که به یک خانه جدید جابجا شود. به او آموزش داده شد که بر روی چیزی که می خواهد به شیوه صحیح تمرکز کند، وی شروع کرد به استفاده از راز با دریافت پول بیشتر. در عرض یک ماه دریافتی اش بیشتر شد. و شروع کرد به استفاده از راز برای خانه رویایی اش. تصویر کاملی از این خانه ساخت و توجه اش را به شیوه صحیح بر روی آن متمرکز ساخت. در عرض کمتر از یکسال وی در خانه رویایی اش بود در حالی که حقوق اش از سطح پایین به میزان بالایی افزایش یافته بود. چنان هیجان زده شده بود که به دنبال چیزهای بهتر و بهتر بود ... و می دانید که به همه آنها رسید! و این حقیقت است که شما هم می توانید!


 خلق زندگی رویایی ...

حتی اگر در یک شهر کوچک زندگی می کنید، با فرصتهای کوچک، شما هم می توانید با استفاده از این قدرت زندگی رویایی تان را داشته باشید. زنی در شهر کوچکی زندگی می کرد که همسر و کارش را از دست داده بود و مجبور بود خانه اش را ترک کند. صاحب فرزند بود و از آینده می ترسید. او به راز پی برد و سعی کرد آنرا به کار ببرد چون چیزی برای از دست دادن نداشت. رویایش این بود که یک بوتیک داشته باشد و در یک خانه حیاط دار که کودکانش بتوانند بازی کنند زندگی کند.

وی تکنیکی که در بخش دوم این کتاب ذکر می شود را بکار برد. چند هفته بعد یکی از دوستان قدیمی همسرش را دید که برای مسافرت چند ماهه ای که داشت از او خواست تا از خانه اش بجای کرایه آن مراقبت کند. یک هفته بعد وی به آن خانه رفت، بله همان خانه ای که تجسم می کرد.

بعد از مدتی، یک آگهی را در روزنامه محلی دید که برای بوتیک یک خانم استخدام می کرد. مالک فروشگاه به خاطر مریضی اش توانایی اداره آنجا را نداشت، و وی مسئولیت اداره آنجا را به عهده گرفت.

بعد از 6 ماه استفاده از راز با شیوه صحیح وی به رویاهایش رسیده بود. مالک خانه برگشت و به او کمک کرد تا آنجا را بخرد. صاحب بوتیک هم تصمیم گرفت مغازه اش را به او بفروشد. حالا وی در یک خانه حیاط دار زیبا زندگی می کرد و صاحب یک بوتیک بود. این زن قدرت شگفت انگیز و معجزه وار این انرژی، نیروی حیات، این راز زندگی را تجربه کرد.

فرم دانلود رایگان بسته رازهای ثروت و موفقیت21 تمرین جذب ثروت+12 گام هدفگزاری+کتاب بزرگترین راز

محتویات بستهرازهای ثروت و موفقیت

آموزش هدفگذاری در 12 گام توسط برایان تریسی

آموزش هدف گذاری صحیح و گام به گام در 12 مرحله توسط استاد موفقیت-برایان تریسی

جزوه تمرینی «درس هایی برای پول دار شدن»

تمرین هایی برای جذب ثروت و تربیت یک ذهن ثروتمند هدف این راهنما، آشکار کردن رازهای خلق ثروت و بیان ساده ی چگونگی استفاده از آن است

کتاب بزرگترین راز

شما می توانید هرچیزی را که می خواهید داشته باشید: ثروت، رابطه عاشقانه، سلامتی، شادی واقعی، زندگی مرفه، هرچیزی که از ته دل خواهان آن هستید، وقتی که بزرگترین راز را بدانید ...

وقت خود را برای تکامل فردی سرمایه گذاری کنیدفردا روز دیگریست و چیزهای زیادی برای آموختن وجود دارد

ذهن برتر

فرم دانلود رایگان بسته رازهای ثروت و موفقیت

دانلود رایگان بسته «رازهای ثروت و موفقیت»//آموزش هدفگزاری صحیح در 12 گام+21 تمرین ویژه برای جذب ثروت

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

www.hadafesabz.com

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

تمامی حقوق نزد وبسایت هدف سبز محفوظ است.
هدف سبز، مرجع مقالات و محصولات تخصصی در زمینه موفقیت و بهبود فردی

بک لینک