دانلود کتاب صوتی “چگونه با قدرت ضمیر ناخودآگاه به تمام آرزوهای خود دست پیدا کنیم”

دانلود کتاب صوتی “چگونه با قدرت ضمیر ناخودآگاه به تمام آرزوهای خود دست پیدا کنیم”

دانلود کتاب صوتی ” نفوذ به ذهن ناخودآگاه “

نام کتاب: «چگونه با نفوذ به ناخودآگاه به تمامی آرزوهای خود دست پیدا کنیم»

حجم کتاب: ۳۷ مگابایت

مدت زمان: ۲۷ دقیقه

نویسنده: رویا متذکری

 

ضمیر ناخودآگاه

اگر به ضمیر ناخودآگاه خود اعتماد کنید، او تمام کارها را به درستی پیش خواهد برد. کافی ست برنامه ریزی های لازم را برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود به ذهن ناخودآگاه خود وارد کنید. و بقیه کارها را به ضمیر ناخودآگاه بسپارید. 

ضمیر ناخودآگاه شما از ابزارها و روش های ویژه خود استفاده می کند تا شما را به اهداف و خواسته هایتان برساند. فقط کافیست به این ابزار قدرتمند که خداوند در اختیار ما قرار داده اعتماد کنیم و بعد با خوشحالی و رضایت به تماشای نتایج و دستاوردهای آن بنشینیم.

 

در این کتاب صوتی، روش ها و تکنیک هایی عالی و در عین حال ساده به شما آموزش داده خواهد شد تا با استفاده از آن ها ذهن و ضمیر ناخودآگاه خودتان را تحت اختیار خود درآورده و دستورات لازم را به آن وارد کنید.

با تکرار تمرینات این کتاب صوتی، خیلی آرام و آهسته ذهن خودآگاه و ذهن ناخودآگاه شما هماهنگ خواهند شد. و اینجاست که روند جذب خواسته ها و آرزوها شروع می شود.

برای رسیدن به هر خواسته و هدفی فقط ۲ درصد تلاش جسمی نیاز داریم و ۹۸ درصد بقیه تلاش ذهنی ماست که می تواند ما را به خواسته ها و اهداف برساند.

چرا با وجود تلاش های ذهنی زیاد و رعایت بسیاری از تکنیک های ذهنی به خواسته های خود نمی رسیم؟

اگر هنوز با وجود رعایت بسیاری از مسائل و تکنیک های ذهنی به اهداف خودتان دست پیدا نکرده اید و با زندگی مطلوب خود فاصله دارید به خاطر آن است که هنوز هماهنگی لازم بین ذهن خودآگاه و ناخودآگاه شما ایجاد نشده است. در کتاب صوتی نفوذ به ضمیر ناخودآگاه ، تکنیک ها و تمرین هایی یاد خواهید گرفت که باعث ایجاد این هماهنگی خواهند شد. 

در صورت عمل به این تمرین ها، خیلی زود شاهد نتایج مثبت در زندگی خود خواهید بود.

همین حالا با کلیک روی دکمه زیر این کتاب صوتی را دانلود کنید

دانلود فایل

حتماً ببینید:   چگونه از کار، استعداد و تجربه دیگران به سود خود استفاده کنیم

همین حالا فایل هیپنوتراپی پنهان «جذب ثروت و افزایش درآمد» را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید!

به کمک این فایل صوتی می توانید برای همیشه از شر باورهای نادرست خود که مانع پیشرفت مالی و پولدار شدن شما در زندگی هستند ، خلاص شوید . این فایل صوتی موجب می شود که باورهای منفی نهفته در ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهای سازنده در مورد پول جایگزین کرده و نظام باورهای خود را اصلاح کنید و به زودی شاهد جهش مالی عظیمی در زندگی خود باشید

کوپن تخفیف: fetr97

برای مشاهده توضیحات کامل و استفاده از تخفیف عید فطر کلیک کنید

 

امتیاز مطلب:

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Add your own review

Rating

close-link

close-link