thanks page ۱۳۹۷-۳-۱۸ ۱۳:۲۰:۳۵ +۰۴:۳۰

کارتون عالی بود

شما همین حالا با موفقیت در دوره ۴ جلسه ای رازهای تبدیل دانش به درآمد های میلیونی عضو شدید و تا ۱ دقیقه دیگر اولین درس را در ایمیل خودتان دریافت خواهید کرد. برای دریافت بهتر درس ها و همچنین مطلب آموزشی دیگر پیشنهادهای ما را در ادامه صفحه دنبال کنید.

توجه : راهنمای دریافت درس ها

دوست عزیز شما در یک دوره هفت جلسه ای آنلاین شرکت کردید، همچنین درس ها به صورت روزانه درون ایمیل خودتان دریافت خواهید کرد و درس ها راس همان ساعتی که اولین درس را دریافت کردید برای شما ارسال خواهد شد، مثلا اگر امروز راس ساعت ۱:۳۰ دقیقه اولین درس را دریافت کردید، فردا هم راس همین ساعت ایمیل درس بعدی برای شما ارسال خواهد شد. همچنین اگر احساس کردید درسی برای شما ارسال نشده است حتما پوشه اسپم و سایر پوشه های ایمیل خودتان را بررسی کنید و درس را به inbox خودتان منتقل کنید تا همه درس ها را به راحتی دریافت کنید. فقط اگر همه درس ها را مشاهده کنید به نتیجه خواهید رسید.

آیا شما از جیمیل استفاده می کنید ؟

راهنمای جیمیل

قدم اول :

لطفاً جیمیل خود را باز کنید و اگر ایمیل ما را در Inbox ندیدید، در بالای صفحه گزینه Promotions را باز کنید.

قدم اول

قدم دوم :

یک ایمیل از طرف هدف سبز (info@hadafesabz.com) برای شما ارسال شده است، آن را بکشید و به Primary ببرید

قدم دوم

قدم سوم :

یک کادر کوچک بالای لبه‌ها باز می‌شود و از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید همه ایمیل‌ها از طرف ما به پوشه Primary برود و شما گزینه Yes را انتخاب می‌کنید.

قدم سوم

کانال تلگرام هدف سبز

آموزش های رایگان صوتی، ویدئویی، مقالات کوتاه و اطلاع از تخفیف های ویژه از مزایای عضویت در کانال تلگرام هدف سبز می باشد، شما هم می توانید از این مزایا استفاده کنید.

اینستاگرام هدف سبز

آموزش های کوتاه و ترفند های کاربردی، اطلاع از خبرهای فوری از مزایای عضویت در اینستاگرام هدف سبز می باشد، شما هم می توانید همین حالا عضو شوید.